13 вихованців Київського центру реабілітації дітей з інвалідністю стали учнями

У новому 2018-2019 навчальному році учнями інклюзивних 1-х класів столичних загальноосвітніх шкіл стали 13 вихованців Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Сім’ї першокласників протягом року перебували на соціальному супроводі у фахівців Центру, і зараз кожен з вихованців може похвалитися успіхами в спорті, музиці, танцях або інших видах мистецтва, а головне – кожен з дітей показав результати при медичної та психологічної реабілітації.

Спільно з Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» 30 серпня дітей урочисто привітали і подарували набори першокласника: рюкзак, зошити, альбоми, кольоровий папір, картон, олівці, фломастери, фарби та інші необхідні речі для ефективного навчання.

Крім подарунків в святковий день для дітей провели майстер-клас і влаштували цікаву шоу-програму. Креативний подарунок підготували вихованці табору англійської мови Е-САТР, який проходить в Центрі. Діти зняли відеопривітання для першокласників на англійській мові і побажали їм натхнення та успіхів на новому етапі їх життя.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також