«10 років за кермом»: в мережі з’явилося кумедне відео невдалого паркування в Києві

Дописувачка спільноти «Київ Оперативний» в Facebook розповіла про конфлікт з іншою водійкою через невдале паркування. І стиль написання повідомлення, і викладене відео дуже насмішили читачів.

«Universal pictures представляє фільм «Я 10 років за кермом».

У головних ролях: автомобіль Mitsubishi Colt, власниця авто Мегера Андатровна, моя Хондочка.

9:00 ранку, Стадіонна, до мене в офіс вбігла Драко-баба з червоними очима і криками, мовляв «яка ж я коза така, як ставлю машину так, що притиснула її і вона виїхати не може».

Далі почалися погрози і просто досить неприємне спілкування.

Подивившись на ситуацію, я зрозуміла, що там трактор в напівтемряві за кермом з ведмедем і з табором кочівників заїхати і виїхати може, але вона крикнула «Я 10 РОКІВ ЗА КЕРМОМ І ЗНАЮ ДЕ МАШИНА може виїхати».

Продовжилися образи, терпіння моє лопнуло і я відповіла, що після її вибачень я переставлю машину. На що я почула: ЗАРАЗ Я ТОБІ ЗРОБЛЮ».

Драко-тітка примудрилася м’яко кажучи зачепити мою машину в збоченій формі 3 рази, це майже насильницький статевий акт! 3 рази КАРЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ????♀ Після цього табун коней під її капотом заіржав і поїхав в невідомому напрямку».

Universal pictures представляет фильм "Я 10 лет за рулем".В главных ролях:- автомобиль #Mitsubishi #Colt #AA9589OK – хозяйка авто Мегера Андатровна- моя Хондочка 9:00 утра, Стадионная, ко мне в офис вбежала драко-баба с красными глазами и криками, мол "какая же я коза такая, как ставлю машину так, что прижала ее и она выехать не может". Далее начались угрозы в мою сторону и просто довольно неприятное общение. Посмотрев на ситуацию, я поняла, что там трактор в полумраке за рулем с медведем и с табором кочевников заехать и выехать может, но она крикнула «Я 10 ЛЕТ ЗА РУЛЕМ И ЗНАЮ ГДЕ МАШИНА МОЖЕТ ВЫЕХАТЬ». Продолжились оскорбления, терпение мое лопнуло и я ответила, что после ее извинений я переставлю машину. На что я услышала :«СЕЙЧАС Я ТЕБЕ СДЕЛАЮ»????♀ Драко-тетя умудрилась мягко говоря тронуть мою машину в извращенной форме 3 раза, это почти насильственный половой акт! 3 раза КАРЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ????♀ После этого табун лошадей под ее капотом заржал и уехал в неизвестном направлении.

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 24 жовтня 2019 р.

Фото: infocar.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Україні спростять процедуру отримання автомобільних номерів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також