Чорнобильська АЕС та новий саркофаг: у мережі показали вражаюче відео

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) продемонстрував на власній сторінці у соцмережі відео, що показує конструкцію нового саркофагу та загальний вигляд Чорнобильської АЕС.

У відео з усіх боків показано новий саркофаг, який зведено над 4-м енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції, який було зруйнованому в результаті аварії в 1986 році.

За даними ЄБРР, дана конструкція на ЧАЕС була введена в експлуатацію ще 10 липня 2019 року. Для отримання відео використували сучасне обладнання (коптер). Відзначається, що на відео видно особливості конструкції саркофага.

👏👏👏 🎉 So pleased! Chernobyl New Safe Confinement was just named one of the most influential projects of the last 50 years by @PMInstitute#ChernobylNewSafeConfiment is 🤝 joint effort by 🇺🇦 Ukraine & the international community which had shown how we can address global challenges w/ cooperation & solidarityOur special 🙏 goes to the Chernobyl Project Management Unit with #Bechtel, #Novarka,"👉 https://mip.pmi.org/home👉 https://www.ebrd.com/news/2019/chernobyl-new-safe-confinement-named-one-of-the-most-influential-projects-of-the-last-50-years.html

Опубліковано European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про знятий на Троєщині відеокліп на композицію відомої співачки.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також