Ні – спалюванню листя: у Броварах створили спеціальну комісію

Міський голова Броварів (Київська область) видав розпорядження про створення комісії, яка покликана припинити незаконне паління листя і сміття у дворах.

Як зазначено в розпорядженні, колегіальний орган створили «щодо вирішення питання про спалювання листя та городніх залишків на приватних подвір’ях міста Бровари». Підставою для дій стали численні звернення громадян на ім’я міського голови.

Водночас, зі слів заступниці голови комісії, начальниці броварського УЖКГ Світлани Решетової,  органи місцевого самоврядування не можуть штрафувати чи здійснювати будь-яких дій проти правопорушників, якщо незаконне спалювання відбувається на приватних територіях. Перешкодою для цього є не лише місцеві правила благоустрою, які планують змінити, а і чинна законодавча база.

Слід зазначити, що за подібні дії передбачена адміністративна відповідальність. Відповідно до ст. 77-1 КУпАП, винуватець може отримати штраф – до 1700 грн. А у випадку пошкодження рослинності (небезпечним способом) можна сісти до в’язниці. Згідно зі ст. 255 КК, підпалювача можуть позбавити волі на строк до 10 років.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також