Білоцерківський національний аграрний університет співпрацюватиме з Національною ветеринарної школою Франції

16 квітня 2019 року в місті Ліон українська та французька делегації підписали важливий Меморандум.

У ньому йшлося про співпрацю у багатьох питаннях, зокрема у створенні ефективних та операційних засобів професійного навчання студентів та працівників у галузі ветеринарної медицини.

Документ підписали Держродпотребслужба, Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ) та відома у Франції Національна ветеринарна школа Французької Республіки Інституту вищої освіти та досліджень в області харчових продуктів, здоров’я тварин, сільськогосподарських наук та навколишнього середовища (VetAgroSup).

Така співпраця стане початком росту якості навчання у Білій Церкві, а також надасть можливість підвищити професійний рівень робітників галузі. Наразі ветеринарія в Україні розвивається швидкими темпами, але, нажаль, допоки стандарти у нас до європейських не дотягують. Отже, така співдружність та обмін досвідом стануть цікавим стартом нового розвитку.

Для обговорення стану реалізації зазначеного Меморандуму 23 квітня 2019 Голова Держродпотребслужби Володимир Лапа провів зустріч з представниками БНАУ.


Раніше «Столичний регіон» писав про новий сквер у Гаврилівці, назву якому оберуть після конкурсу у соцмережі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також