Під Києвом в будинку зберігався арсенал авіаційної військової зброї

Під Києвом в будинку зберігався арсенал авіаційної військової зброї

В одному з приватних будинків села Новосілки Київської області співробітники контррозвідки СБУ виявили склад військової авіаційного зброї. Правоохоронці встановили, що весь арсенал планували вивезти та продати на території країн Африки.

Незаконний бізнес організували кілька столичних мешканців. Під час обшуку оперативники знайшли в приватному будинку шість уніфікованих блоків типу УБ-32 для стрільби некерованими авіаційними ракетами С-5, а також блоки, призначені для використання на винищувачах типу МіГ-21, на винищувачах-бомбардувальниках типу МіГ-27, на бойових ударних вертольотах типу Мі 24.

Пізніше стало відомо, що власники незаконного арсеналу планували вивезти зброю в країни Африки для продажу. А там цей військовий контрафакт могли використовувати у військових конфліктах. Правоохоронці перекрили поставки товарів військового призначення в країни, проти яких діють міжнародні санкції Ради Безпеки ООН.

Також слідство встановило, що такі дії обвинувачених, що були направлені на отримання грошової вигоди, могли дискредитувати Україну на світовому ринку озброєння.

Станом на зараз правоохоронці намагаються з’ясувати місце походження зброї. Невідкладні слідчі дії тривають.


Раніше «Столичний регіон» писав про бойові гранати, які намагався пронести у столичне метро молодий хлопець.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *