У столиці відкрито безкоштовну радіошколу для всіх охочих

У столиці відкрито безкоштовну радіошколу для всіх охочих

Безкоштовна радіошкола в Києві оголосила про свій перший набір учнів

Безкоштовна медіа-школа оголосила про набір учнів на перший курс ведучих на радіо. Цей проект Громадського бюджету Kyiv Radio School 2 є логічним продовженням Kyiv Radio School. На реалізацію амбітного проекту виділено 400 тисяч гривень.

Головна мета проекту – надати учням навички практичної роботи на радіо. Також до програми увійшли лекції, що розповідають про створення авторських програм, про структуру музичних програм, про теорію медіаграмотності та багато іншого.

Своєрідним екзаменом, що дозволить стати учнем цієї школи, є творчий конкурс. Кожен з тих, хто хоче потрапити на навчання, повинен створити свій матеріал про улюблене місце у Києві. Організатори школи кажуть, що це може бути не тільки відео, а й аудіо, текст. Головна мета роботи – прорекламувати місце так, аби глядачеві захотілося туди піти та побачити все на власні очі.

Всі роботи чекають на kyivradioschool@gmail.com до 30 березня. Результати оголосять 1 квітня, а заняття розпочнуться вже 4 квітня. Подробиці та програму навчання читайте тут.


Раніше «Столичний регіон» писав про ще одну безкоштовну школу у столиці: «Школу сексуальної освіти».

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *