У столиці представили проект реконструкції парку «Орлятко»

У столиці представили проект реконструкції парку «Орлятко»

У Солом’янському районі відбулася презентація проекту реконструкції парку «Орлятко» з урахуванням пропозицій громадськості.

Про це повідомляє прес-служба Солом’янської РДА. Районна влада задоволена такою активністю місцевих мешканців. Також у повідомленні висловили надію на те, що парк стане окрасою району та місцем, де із задовтоленням проводитимуть час діти та дорослі.

Парк «Орлятко» знаходиться на масиві Відрадний. Замовником реконструкції виступає комунальне підприємство «Кіевміськрозвіток».

Як розповів в. о. директора Станіслав Дьомін, згідно з проектом заплановані різні зони, що слугуватимуть для дохвілля дорослих та дітей. У парку хочуть зробити набережну навколо озера, облаштувати оглядовий майданчик, переробити всю інфраструктуру (доріжки, лавочки), побудувати дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк, зону тихого відпочинку, а також майданчик для вигулу домашніх тварин. Крім того, планується створити лабіринт та насамкінець збудувати та облаштувати новий бювет.

Відзначається, що представлений проект викликав жваве обговорення серед місцевих мешканців та десятки питань, які замовник обіцяв врахувати допущені при розробці робочої документації.«Столичний регіон» також розповідав про оновлення центрального пляжу у Білій Церкві.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *