У парку «Муромець» пройде фестиваль MotoOpenFest

У парку «Муромець» пройде фестиваль MotoOpenFest

Вже завтра у столичному парку «Муромець» на майданчику X-Park розпочнеться фестиваль MotoOpenFest: вхід ВІЛЬНИЙ.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Традиційно фестиваль відкриється 18 травня зранку, першим дійством стане великий парад байкерів, який  стартує з Хрещатика та проїдеться містом.

Під час фестивалю також вже традиційно проводитимуться різні змагання. Серед них – перегони, до участі у яких запрошують всіх, хто впевнений у своїх силах.

Своє мистецтво на змаганнях по стантрайтінгу, одному з найбільш видовищних видів мотоспорту, продемонструють пілоти-стайнер, про це розповів широкому загалу перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зазначив, що в цьому році фестиваль відвідає єдина в Україні група FMX-райдерів, яка добре відома своїми екстремальними виступами у змаганнях з мотофристайлу в Україні та за її межами. Також на MotoOpenFest представлять новий для України вид змагань – BMW Tourenduro Trophy, де кращі пілоти на важких та потужних мотоциклах турендуро долатимуть зведену у природному ландшафті смугу штучних перешкод, демонструючи свої навички пілотування на бездоріжжі.

Окрім спортивних змагань на присутніх глядачів та. звісно ж, мотогонщиків чекає яскрава музична програма: цьогоріч запросили легендарних британських рокерів – Nazareth,  а також своїх та рідних – Pianoбой та ТНМК. Для гостей фестивалю також виступатимуть Dagamba з Латвії, українська R’n’B-виконавиця MamaRika, рокери White та «Громадянин Топінамбур», Nizky і «Дай дарога!» з Білорусі.


«Столичний регіон» раніше розповідав про кубок з велотуризму у Бучі.

Один Коментар
  1. Тупість і зневага до довкілля команди чинного мера просто вражають. Чи відомо меру-боксеру, що парк Муромець – місце гніздування і проживання багатьох місцевих і перелітних птахів, які внаслідок проведення цього ігрища отримають, у кращому випадку, глибокий стрес і більше туди не повернуться.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *