У Києві відкрився новий скандинавський простір

У Києві відкрився новий скандинавський простір

У Києві дружина українського дизайнера Андре Тана відкрила новий простір Home Wings. Це унікальна локація в скандинавському стилі об’єднує в собі шоу-рум, бібліотеку, кав’ярню і фотостудію.

Home Wings – це куточок скандинавського щастя в центрі столиці. Проект українського бренду Аліни Харечко включає в себе не тільки простір в скандинавському стилі Хюгге, в якому збережена атмосфера затишку та комфорту вікінгів, але і новий бренд домашнього одягу Home Wings.

Ароматна кава, самобутня бібліотека, підвісні гойдалки, гамаки і безліч фотозон – все, що сприяє цінуванню моментів та задоволенню життям тут і зараз.

«У мене була мрія – створити диво-місце для дівчаток в стилі хюгге, де закинувши ноги на м’яке підвіконня і загорнувшись у плед, можна читати книги з бібліотеки або працювати, проводити зустрічі. Де є смачна кава та якісні десерти, де проходять майстер-класи для справжніх дівчаток: про харчування, про здоров’я, про бізнес, а ще можна купити піжаму, в якій кожна дівчина буде виглядати шикарно не тільки на вечірці, а й вдома і відразу зробити фотосесію для себе коханої в численних фотозонах», – розповіла власниця бренду Аліна Харечко.

Ескізи піжам, представлених на презентації, малював український дизайнер та чоловік авторки бренду Andre Tan. На вечірці подружжя було в атласних чорний піжамах, які надавали атмосферу затишку і ніжності Home Wings. Різні гамаки і м’які гойдалки додавали відчуття домашнього тепла і комфорту, а мольберти з фарбами змусили гостей повірити в справжню казку та уявити себе художником.


Раніше «Столичний регіон» писав про запрошення для поважних киян.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *