У Києві показують колекцію старовинних годинників

У Києві показують колекцію старовинних годинників

Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2) запрошує до 17 травня відвідати виставку механічних годинників «Тік-так! Епоха механічних годинників».

Як відзначають організатори, відвідувачі НМІУ зможуть побачити 90 годин різних типів – напольних, настінних, настільних, камінних, кишенькових та наручних, створених на протязі XVIII – середини ХХ століть.

Деякі представлені зразки належали відомим художнім і громадським діячам: письменниці Ользі Кобилянській, всесвітньо відомому балетному танцівнику та хореографу Сержу Лифарю, київському авіаконструктору Володимиру Григор’єву, природодослідникові Миколі Пржевальському, суспільно-політичному діячеві Дмитру Милорадовичу та іншим.

До експозиції увійшли і настінні годинники з незвичайною історією. Надав їх відомий київський колекціонер Юрій Новицький, який зібрав найбільшу колекцію вимірюють час пристроїв в Києві.

На банерах в виставковому залі можна ознайомитися з будовою механічних годинників, дізнатися про їх еволюції протягом останніх семи століть, а також про розвиток годинникової справи на українських землях і подивитися зразки реклами годинників з київських газет другої половини XIX – початку ХХ століття.


Раніше «Столичний регіон» писав про книгу капелана, яку щойно презентували у Боярці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *