У Києві планують змінити систему харчування школярів

У Києві планують змінити систему харчування школярів

У середу, 24 квітня, провели засідання, на якому вирішували питання дитячого харчування у школах, гімназіях та ліцеях

Наразі стало відомо, що постійна комісія Київміськради з питань освіти, науки, сім’ї та спорту побачила багато порушень у системі харчування, тому планує круті зміни. Станом на сьогодні, за статистикою, безкоштовно у Києві харчуються понад 127 тисяч школярів, а вартість обіду у столиці коливається від бюджетних 7 гривень на Солом’янці до 24 гривень на Печерську.

У профільній комісії відзначили, що на до діючої системи харчування є претензії як у батьків та дітей. так і у шкільних адміністрацій. Також свої нарікання має й Держпродпотребслужба. Зокрема, шляхом перевірки були виявлені порушення зазначеної калорійності страв, дуже багато санітарно-гігієнічних проблем, а також порушень, що стосувалися умов зберігання сировини та готової продукції.

З огляду на це, столична влада вирішила оновити та осучаснити  організацію харчування в комунальних школах. Насамперед школи отримають право обирати партнера с числа комунальних підприємств, а потім підписувати договори про співпрацю. Пріоритетом має стати здоров’я дітей, а смачна та корисна їжа, як відомо, є його складовою.

У процесі роботи будуть розроблятися нові меню, а також змінюватися рецептури. Як не дивно, багатьом з них вже більш як п’ятдесят років, тож вони застаріли та не відповідають сучасним смакам дітей.

Проект рішення повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.


Раніше «Столичний регіон» писав про нову школу бойових мистецтв, що незабаром з’явиться у Боярці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *