У Києві оголосили набір пляжних рятувальників

У Києві оголосили набір пляжних рятувальників

З настанням тепла кияни активно вибираються на водойми, щоб відпочити біля води або зануритися та освіжитися під час спеки. Відпочинок на воді іноді призводить до трагічних наслідків. 

Важливо відпочивати на обладнаних пляжах, де чергують пляжні рятувальники. Спеціально для цього в столиці набирають персонал, який першим прийде на допомогу. Влаштуватися на посаду лайфгарда можна протягом усього літа.

Саме зараз найбільш оптимальний період, аби пройти необхідну підготовку та вже в найближчі тижні стати міським пляжним патрульним. Спеціально для цього в Києві оголосили додатковий набір рятувальників.

«Зараз в команді вже є 50 рекрутів. Але для повної комплектації команди необхідно 150 рятувальників», – заявив керівник муніципальної програми «Пляжний патруль», начальник відділу з питань організації безпеки та супроводу лайфсейвінг-програм комунального підприємства «Плесо» Артем Гальчук.

Також він додав, що зараз діє активна фаза набору рятувальників. Стати лайфгардом може кожен громадянин України, якому виповнилося 16 років. Все що потрібно – це здати тести в басейні на силу та витривалість, а також пройти співбесіду з приводу психоемоційної підготовленості.

За словами начальника Управління з питань цивільного захисту КМДА Романа Ткачука, останні 2 роки пляжні рятувальники постійно беруть участь в проведенні навчань всіх рятувальних служб Києва. Також чиновник додав, що за час роботи програми було врятовано понад 300 людей. Саме для цього влада готова продовжувати підтримувати роботу лайфгардів.


Раніше «Столичний регіон» писав про плани столичної влади на Китаєво, де незабаром з’явиться археологічний парк.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *