У Києві на Хрещатику зникли лавочки

У Києві на Хрещатику зникли лавочки

Уздовж центральної вулиці Києва для зручності мешканців та гостей міста завжди стоять лавочки: вони розташовуються уздовж усього Хрещатика по обидва боки та на центральній алеї між деревами.

Однак у четвер, 16 травня, кияни помітили, що подекуди ці лавочки зникли. Про це повідомляє Інформатор.

Як розповіли у «Київзеленбуді», у минулому, 2018 році, 4 травня лавочки вже пропадали з Хрещатика. Тоді їх забрали, аби пофарбувати та відремонтувати. Цьогоріч процес трохи запізнився, це було пов’язано з погодними умовами.

Але наразі ремонтувати лавки напередодні Дня міста вже розпочинають. Комунальні служби за створеним заздалегідь планом робіт дійшли й до задачі, яка має на меті привести лавки в порядок, а саме відремонтувати та пофарбувати. наразі комунальники роблять це з мінімальним збитком комфорту громадян: забирають на ремонт 20 штук, а 15 повертають вже відремонтованими. За такою схемою відремонтують і облагородять всі лавки в центрі міста.


«Столичний регіон» раніше розповідав про миття столичних доріг шампунем.

Один Коментар
  1. Відпадно: 20 лавочок забирають і всього 15 повертають! А інші що, на запчастини пішли? Сумно від цього шахрайства!! Скільки пам”ятаю, лавочки були завжди! Мені уже за 70, то як же пройтись по любому Хрещатику?!
    Це у нас пошесть така. У Вишгороді теж так гарно реконструювали алейку на проспекті Шевченка, але лавочки прибрали – та й більше не поставили!! А там дуже гарні липи цвітуть, пахнуть …., але відпочити ніде!! Звідки ця пошесть у владі?

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *