«Нова Пошта» відкрила перше відділення у Києві з примірочними та дизайн-відділом

«Нова Пошта» відкрила перше відділення у Києві з примірочними та дизайн-відділом

У Києві на проспекті Перемоги, 64а відкрилося перше, тестове відділення №285 з унікальними опціями для клієнтів.

Як повідомили в прес-службі «Нової Пошти», компанія запустила у бета-версії новий формат відділень. У пілотній точці облаштовані примірочні кімнати, зона самообслуговування, а також багато інших змін для максимального комфорту обслуговування.

Цікаво, що в новому відділенні №285 по просп. Перемоги, 64а для клієнтів передбачена зона самообслуговування, а також є відділ, в якому вони самостійно зможуть вибрати пакувальний дизайн та тип упаковки, створити в мобільному додатку експрес-накладну, роздрукувати наклейку, а також залишити посилку .

Також у відділенні розміщена зона експрес-видачі: там можна забрати посилки, які були оплачені онлайн. Окремо оформлена і зона огляду посилки: крім примірочних кімнат з дзеркалом, пуфом для примірки одягу та взуття передбачено також простір з розетками для перевірки гаджетів.

У компанії розповіли, що тестування подібного формату тільки почалося. На першому столичному відділенні будуть відкатані всі процеси, виправлені всі недоліки та реалізовані побажання клієнтів. У компанії підкреслили, що такий формат – тільки один з багатьох експериментальних продуктів, які НП планує випустити на ринок.


Раніше «Столичний регіон» писав про столичні фонтани, які наразі активно ремонтують.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *