На Печерську з’являться тематичні сквери

На Печерську з’являться тематичні сквери

П’ять нових скверів, кожен з яких матиме власну тематику, незабаром з’являться на Печерську.

Кошторис нових парків складатиметься як з бюджетного, так і позабюджетного фінансування. В зелених зонах, площа яких становитиме понад 10 гектарів, будуть сучасні системи поливу газонів, енергозаощаджувальне освітлення, зручні лавочки та інноваційне тротуарне покриття.

Деякі з них, наприклад,  Латвійський сквер, будуть значно розширені в процесі реконструкції. Якщо зараз тут знаходиться лише невелике місто відпочинку, то після закінчення між вулицями Омеляновича-Павленко та Бутишевим провулком з’явиться сквер з сучасною бруківкою та квітковим газоном у кольорах державного прапора Латвії.

Також на вулиці Омеляновича-Павленка, але ближче до будівлі районної держадміністрації, заплановано Китайський сквер. Незабаром тут буде багато цікавинок у національному стилі: пагода, фонтан «Інь-Янь», скульптурні композиції з каменю та майданчик, форма якого повторюватиме мапу сучасної КНР.

Продовжуються роботи по озелененню на Липському бульварі. До тих 60 сакур, які комунальники посадили тут торік, додасться ще 36. Крім того, тут посадять багатолітні злаки, облаштують систему поліву, змінять застаріле ФЕМ-покриття, посталять нові лавочки та урни. На завершення, Липський бульвар прикрасять скульптурою «Молитва за Україну».

Сквер на бульварі Лесі Українки, поблизу метро «Кловська» стане більш відкритим для відвідувачів, адже тут металевий паркан замінять за «зелений» – кизилових кущів. Крім того, комунальники розіб’ють тут нові квітники.

 

Вздовж бульвару Дружби Народів буде висаджено ще декілька десятків дерев. Поки що комунальники вирішують, яких саме – яблунь, акацій або глоду. Але у підсумку занедбана зелена зона має перетворитись на улюблене місце відпочинку мешканців Печерська.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *