На дитячому Віденському балу виступлять понад 200 дебютантів

На дитячому Віденському балу виступлять понад 200 дебютантів

На щорічному дитячому Віденському балу, який відбудеться 14 квітня в Києві, очікують найбільшу кількість учасників за всі роки

Цьогоріч лише дебютантів буде дві сотні, організатори події задоволені, адже популярність її зростає. Також організатори кажуть, що серед дітей будуть і такі, які раніше й подумати не могли про танці на балу. Йдеться про дітлахів із столичного центру реабілітації дітей з інвалідністю.

«Надихає та зігріває той факт, що наша українська ідея проводити класичні Віденські бали для дітей була схвалена Віденським бальним комітетом. За три роки існування таких балів в Україні ідея такого заходу вже поширюється іншими столицями Європи та світу загалом, а нинішній дитячий бал в Києві, як і попередні, пропагує інклюзивне дозвілля», – зазначила організатор балу Марина Ігнатуша.

Наразі відомо, що за два місяці дебютантам належить вивчити всі тонкощі вальсу, полонезу та польки, а ще обов’язково познайомитися ближче з бальним етикетом. Третій рік поспіль зоряними хореографами балу будуть Андрій Дикий і Олена Балджи.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *