Київська влада вивела на дороги ще більше евакуаторів

Київська влада вивела на дороги ще більше евакуаторів

Столична влада почала безстроковий рейд проти порушників правил парковки. 10 липня працівники комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» разом з патрульними поліцейськими зачищали від автомобілів смугу громадського руху на бульварі Тараса Шевченка.

Про це столичний градоначальник Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Самі комунальники підрахували, що в перший день рейду евакуювали 20 автомобілів-порушників, хоча протоколів поліція склала в рази більше. І попередили: на цьому зупинятися не збираються.

«Вчора на бульварі Шевченка працювали 5 евакуаторів. При цьому патрульні склали 140 протоколів на порушників. Звичайно, евакуювали не всіх, багато хто встиг вчасно забрати свої машини», – повідомили в комунальному підприємстві.

11 липня служба продовжує зачищати смугу громадського руху на тому ж бульварі. Причому сьогодні евакуація проводиться силами 7 спецавтомобілів.

«Поки працюємо тут. Яким буде розпорядження на завтра – поки не знаємо. Першочергове завдання – звільнити смуги громадського руху в центрі. Адже ними їздять не тільки автобуси і тролейбуси, а й автомобілі спецслужб: швидкі, пожежні, поліція», – пояснили у відомстві.

Довідка: евакуйовані автомобілі можна забрати в будній день на одному зі штрафмайданчиків поліції. При цьому потрібно сплатити штраф (до 510 грн.), послуги евакуатора (від 720 до 1020 грн. в залежності від маси авто), а також вартість стоянки на штрафмайданчику – 144 грн. / день.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про збільшення кількості камер спостереження у Києві.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *