Квартиру екс-президента Януковича у столиці здаватимуть в оренду

Квартиру екс-президента Януковича у столиці здаватимуть в оренду

Відомо, що п’ятикімнатна квартира розташована на Оболоні, її площа складає 240 квадратних метрів

У квартирі, що стояла зачиненою майже п’ять років, раніше жила цивільна дружина Януковича Любов Полєжай. Наразі з меблів тут залишилася лише кухня, стіл та стільці, але ремонт та оснащення досить дорогі. Користувачі соцмережі Фейсбук шуткують, що на фотографіях немає сумнозвісного золотого унітазу, мабуть, і його Янукович забрав із собою до Росії.

Квартиру передали у розпорядження «СВМ Консалтинг». Ця компанія займатиметься орендними справами. А поки, щоб повиганяти, як то кажуть, злих духів, у квартиру запросили священника Православної церкви України. Також відомо, що священнослужитель і гадки не мав, до якої оселі йде. Дізнався уже на місці.

«Треба все добре освятити, помолитися тут, це ж непроста справа. Важливо, щоб людина, яка тут мешкатиме, мала щасливе майбутнє», – розповів Петро.

Також відомо, що сам Янукович у квартирі не мешкав, але був зареєстрований задля банальної київської прописки. Станом на зараз на хазяях «висить» борг за комунальні платежі, а це майже 100 тисяч гривень. Як не дивно, ані воду. ані електрику за борги не відключили.

«Борги має заплатити власник. Хай подають на нього до суду й стягують борг. А вже що тут буде – чи то офіс, чи квартира, чи готельний номер класу люкс – хай вирішує компанія-управитель», – каже начальник управління Нацагентства з розшуку та менеджменту активів Віталій Різник.

Кошти від орендних угод йтимуть у державну казну, а керуюча компанія отримуватиме свій процент за пошуки орендарів та інші послуги. Попередня оцінка квартири сягнула майже 30 мільйонів гривень.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *