Київ і Вроцлав співпрацюватимуть у культурно-освітньому колі

Київ і Вроцлав співпрацюватимуть у культурно-освітньому колі

КМДА і мерія польського Вроцлава домовилися про співпрацю у сегменті розвитку культурних, освітніх, наукових та спортивних проектів

Як повідомляє прес-служба Київради, це сталося в рамках офіційного візиту делегації Польщі до Києва. Позаяк у населенні Вроцлава є велика українська частка, адже там живуть біля 70 тисяч українців,  такі проекти мають зиск. Також у Польщі зацікавилися проектом дуальної освіти.

Вроцлав, як відомо, є своєрідним культурним центром Польщі. Місто щорічно приймає різноманітні фестивалі, з концертами приїздять зірки оперного співу, джазу тощо. Наразі Київ матиме змогу приєднатися до цього культурного руху. Вікторія Муха, голова постійної комісії Київради з питань культури, зазначила, що досвід польского міста дуже цікавий київським колегам.

Особливу увагу у меріях Києва та Вроцлава приділятимуть спортивним проектам, адже це те, що має величезне значення для розвитку молодого покоління.

«Ми спільно з київською мерією напрацьовуємо спортивні проекти. Наприклад, плануємо організувати спортивну літню школу. Зараз будемо працювати детально над форматом», – розповів мер Вроцлава Яцик Сутрік.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *