Кінотеатр «Зоряний» перетворять на багатоповерховий ТРЦ

Кінотеатр «Зоряний» перетворять на багатоповерховий ТРЦ

Київська МДА видала компанії «Фуд Ріелті» містобудівні умови на реконструкцію кінотеатру «Зоряний» на вул. Московська.

Як повідомили в прес-службі, будівельні роботи вже ведуться. Новий власник, ТОВ «Фуд Ріелті», збирається відкрити в колишньому кінотеатрі Центр дозвілля, де будуть розміщені кінотеатр, ресторани, конференц-сервіс, кафе та магазин. Раніше наказом Департаменту містобудування та архітектури столичної адміністрації компанія «Фуд Ріелті» отримала ДУО на реконструкцію нежитлової будівлі-кінотеатру по вул. Московська, 31/33, Печерський район, під адміністративну будівлю. При цьому, що важливо – зі збереженням функції кінотеатру.

Максимальна висота будівлі по завершенні реконструкції складе 27 метрів (дев’ятиповерховий будинок). Забудовник не має права розширення капітальної забудови. Також він зобов’язаний облаштувати консольні ступені легкої конструкції з розміщенням їх для обслуговування інженерних мереж. Крім цього він зобов’язаний передбачити вільний проїзд автомобілів швидкої допомоги та упорядкувати автостоянку.

Функціональне призначення земельної ділянки, де розташована будівля кінотеатру «Зоряний» – територія громадського призначення, для громадських будівель та споруд, частково – територія вулиць і доріг. Про компанію-власника будівлі відомо, що бенефіціари «Фуд Ріелті» – кіпріоти К. Коннаріс і П. Сімесу.


Раніше «Столичний регіон» писав про еко-акцію, яку запланували в Українці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *