В Ірпінській лікарні відкрили відділення невідкладних станів

В Ірпінській лікарні відкрили відділення невідкладних станів

Тут пацієнти зможуть оперативно отримувати медичну допомогу при гострих станах, діагностиці серцевих нападів, інфаркту, інсульту, а також при складних станах, що супроводжуються втратою свідомості.

В Ірпінській центральній лікарні почало працювати відділення невідкладних станів, це важлива новина для мешканців міста. Таку палату було облаштовано на першому поверсі, а саме у приймальному відділенні лікарні. Вибір місця для палати невипадковий: так зроблено задля того, аби витрачати якнайменше часу від моменту приїзду пацієнта до лікарні до моменту підключення його до всіх життєво необхідних апаратів та систем.

У відділенні є все необхідне для оперативної діагностики, а також для всебічної підтримки життя пацієнта: апарати штучної вентиляції легенів, хірургічні відсмоктувачі, дефібрилятори. А трохи згодом у медзакладі також планують відкрити діагностичний кабінет з обладнанням для КТ та МРТ. Облаштування двомісної палати невідкладних станів було профінансовано за гроші міського бюджету.


Раніше «Столичний регіон» писав про магнітні бурі у травні: будьте обережними та заздалегідь подбайте про своє здоров’я!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *