На Володарщині пропонували цукерки в обмін на цигарку

На Володарщині пропонували цукерки в обмін на цигарку

У Володарському районі Київщини 31 травня провели акцію «Кинь палити сьогодні».

Захід відбувся до Всесвітнього дня без тютюну, який був оголошений Всесвітньою організацією здоров’я у 1988 році. Метою цього дня є активні дії, що сприяють зниженню поширеності небезпечної тютюнової залежності, зокрема, серед жінок та молоді.

Ініціатором проведення акції у Володарському районі стали фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, а також сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

«Кинь палити сьогодні» – цей заклик хороший тим, що він конкретний – закликає до дії тут і зараз», – підкреслили організатори акції.

До проведення заходів в рамках акції «Кинь палити сьогодні» активно долучились учні  комунального закладу “Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.П.Мельника”. Вони розповідали володарчанам, що захід присвячений Всесвітньому дню без тютюну та обмінювали цигарку на цукерку.

Залежність від нікотину внесено у Міжнародну класифікацію хвороб. Статистика свідчить, що вагома частка онкологічних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, центральної нервової системи, органів травлення і дихання викликана або посилена саме палінням. Майже 99% всіх хворих на рак легенів у світі – курці зі стажем від п’яти років і вище.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *