На Вишгородщині відкрились нові амбулаторії

На Вишгородщині відкрились нові амбулаторії

У селах Старі Петрівці та Ясногородка (Вишгородський район, Київська область) відкрились новозбудовані сучасні амбулаторії сімейної медицини.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської обласної державної адміністрації. Обидві будівлі довгий час знаходились в аварійному стані, проте в 2018 році ці амбулаторії було включено до програми Президента України «Медична реформа в сільській місцевості» і вже в грудні розпочалось будівництво нових корпусів для даних медичних установ. Нові корпуси для амбулаторій були збудовані коштом державного та місцевого бюджетів.  У церемонії відкриття взяли участь віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко і голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. 

В холах новозбудованих амбулаторій облаштоване місце відпочинку для пацієнтів, нова сучасна реєстратура, де ведеться попередній запис на прийом до лікарів та проводиться маршрутизація пацієнтів. В кімнатах відпочинку є дитячий куточок. Нові амбулаторії обладнано усім необхідним для людей з обмеженими можливостями. В лабораторіях завдяки сучасному обладнанню є можливість зробити загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові.

Кабінети лікарів оснащені для прийому хворих, також є доступним повноцінний об’єктивний огляд з виміром артеріального тиску, сатурації крові, перевірка гостроти зору. Встановлено сучасне комп’ютерне обладнання, підключене до інтернету. Це дозволяє лікарю в режимі онлайн долучати до обстеження хворого лікарів центральної районної лікарні. Завдяки сучасним технологіям цифрової обробки сигналів, обладнання дозволяє передавати отримані дані за допомогою медичної інформаційної системи до профільних спеціалістів ЦРЛ. Лікарі мають змогу відразу дати заключення та надіслати його сімейному лікарю. Набір телемедицини дозволяє отримати заключення кардіолога, пульмонолога, ЛОР-лікаря, дерматолога. В процедурному кабінеті пацієнти проходять лікування денного стаціонару. В стерилізаційних кабінетах медичний персонал проводить обробку інструментарію. В маніпуляційному кабінеті здійснюється ЕКГ та фізіотерапевтичні маніпуляції. Також облаштовані спеціальні кабінети здорової дитини, де лікар оглядає здорових дітей, та проводить профілактичні щеплення.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Васильківщині посилюють первинну медичну ланку.

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *