На Борщагівці надаватимуть екстрену меддопомогу

На Борщагівці надаватимуть екстрену меддопомогу

Відкрито новий пункт екстреної допомоги, що обслуговуватиме мешканців двох пристоличних сіл – Софіївської та Петропавлівської Борщагівки.

Загалом тут мешкають близько 30 тисяч осіб. Завдяки відкриттю нового пункту, час приїзду «швидкої» скоротиться до 15-20 хвилин. Це суттєво менше, ніж раніше, коли цю місцевість обслуговувала бригада медичної екстреної допомоги з Вишневого.

Зараз в новому Борщагівському пункті працюватиме одна бригада, яку вже забезпечили автівкою та всім необхідним обладнанням. Друга бригада почне працювати за 3 місяці, з 1 вересня поточного року.

“Хотілося б, щоб роботи у наших лікарів було менше, але населення цих двох сіл стрімко росте, як і навантаження медичних працівників. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб лікарям було комфортно працювати в нашому районі. Для цього розроблено програму місцевих стимулів, здійснюються доплати. Потрібно, щоб молоді спеціалісти, які сьогодні ще вчаться, залишалися в Україні, а найкращі – працювали в Києво-Святошинському районі”, – зазначила голова Києво-Святошинської РДА  Мирослава Смірнова, що прибула на офіційне відкриття.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *