Виставка столичних виробників: Київ, Міжнародний виставковий центр

Виставка столичних виробників: Київ, Міжнародний виставковий центр

5 червня о 10:00 у Міжнародному виставковому центрі розпочнеться щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві»

Про цю подію повідомили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва. Учасників та відвідувачів очікують презентації від 300 столичних підприємств, а повністю експозиція розташується на 3500 кв. м.
Серед учасників будуть представники різних галузей та науково-дослідницьких організацій, що будуть презентувати свою продукцію, а також торгові марки, бренди та новітні технологічні розробки. Організатори очікують, що київські підприємства представлять машинобудівну, оборонну, харчову, легку, фармацевтичну та інші галузі. Ще очікують на виробників будівельних матеріалів, медичної техніки, хімічної продукції тощо.

У рамках розробленої програми відбудуться заходи, що будуть спрямовані на розширення можливостей столичних промислових підприємств щодо доступу до фінансово-кредитної підтримки та залучення інвестицій: презентація Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів підприємницької діяльності у Києві та програм Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Науково-практична програма заходу передбачає презентації наукових установ НАН України та наукових парків провідних столичних ВНЗ.

Із метою сприяння розвитку зовнішньоекономічного потенціалу столичної промисловості презентують:

  • каталог «Експортери міста Києва»;
  • виставка «CIFIT-China International Fair for Investment & Trade»;
  • круглий стіл «Експортний потенціал міста Києва: реалії та нові можливості».

Також заплановано презентацію конкурсу «Столичний стандарт якості» та нагородження дипломантів конкурсу «Кращий експортер року». Організатори очыкують підписання багатьох угод та меморандумів.

Київська міська державна адміністрація запрошує киян та гостей міста, а також представників усіх зацікавлених структур відвідати масштабну експозицію виставки-презентації «Зроблено в Києві»!

Місце проведення: Броварський проспект, 15 (станція метро «Лівобережна», МВЦ).

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *