Васильківщина переймає досвід децентралізації

Васильківщина переймає досвід децентралізації

Вчора, 10 січня  представники Васильківщини відвідали  дві ОТГ з метою перейняти досвід впровадження адміністративно-територіальної реформи.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. До складу групи, що вивчала досвід децентралізації, увійшла також голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович та представники Ковалівської ОТГ. Вони відвідали Пісківську селищну ОТГ (Київщина) та Станішевську ОТГ (Житомирщина), що входить до п’ятірки найбільш фінансово спроможних громад району. Обидві громади були створенні в 2016 році та мають досвід і позитивні результати своєї діяльності.

«Дякуючи головам громад: Анатолію Рудніченко – Пісківська ОТГ та Юрію Матвійчуку – Станишівська ОТГ, їх злагодженій роботі та гарній організації щодо перейняття нами досвіду, ми отримали вичерпні та чіткі відповіді на всі цікавлячи нас запитання. Ще раз наголошуємо – децентралізація вже показала свою ефективність і буде продовжена. А наше з вами завдання – продовжувати спільно працювати задля розвитку Васильківського району!», – підкреслив Владислав Одинець.

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *