У Шевченківському районі завершують ремонт школи мистецтв № 2 ім. М. Вериківського

У Шевченківському районі завершують ремонт школи мистецтв № 2 ім. М. Вериківського

У Шевченківському районі завершують розпочаті ще у 2005 році роботи з капітального ремонту будівлі по вулиці Бульварно-Кудрявській, 2.

Оновлений навчальний заклад, на території якого побудували театр на 320 місць, називають суперсучасним і планують відкрити до початку нового 2019-2020 навчального року. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова Шевченківської РДА Олег Гаряга.

За його словами, ремонтні роботи почалися ще в 2005 році, але з різних причин припинялися. Головна з них – це, звичайно ж, брак фінансування та фінансова криза 2008 року. Тому, каже Гаряга, терміни відкриття школи з року в рік постійно зміщувалися.

У 2014 році роботи поновилися, але через брак достатнього фінансування рухалися досить повільно.

«Ситуація кардинально змінилася у 2017 році. Коли я став безпосередньо займатися цим питанням, нам вдалося залучити фінансування на ремонтні роботи з державного (через програму ДФРР) і міського бюджетів. Зокрема, за три останні роки (2017-2019) на реконструкцію залучено 33,2 млн грн з міського бюджету, а за державною програмою ДФРР – 93 млн грн з держбюджету», – уточнив глава району.

Станом на зараз всі роботи вийшли на фінішну пряму. У ході ремонту було посилено фундамент будівлі, замінені всі дерев’яні перекриття на залізобетонні, замінені всі комунікації, проведені роботи по термосанації будівлі, всюди постелили нову підлогу, облаштували нові сходові прольоти, в кожному кабінеті зробили ремонт.

Будівлю обладнали камерами відеоспостереження як зовні, так і зсередини. Зали закладу будуть оснащені інтерактивними дошками, комп’ютерами. Працюватиме система безпеки, пожежогасіння. Для школи закупили всі необхідні інструменти, в тому числі сценічні роялі тощо.

«З огляду на потреби учнів, на території школи споруджено будинок театру на 320 посадочних місць. Він буде обладнаний за всіма сучасними технологіями – 200-метрова сцена, професійна звукова, світлова техніка. Якраз зараз відбуваються пусконалагоджувальні роботи для перевірки електронного обладнання, інженерних систем, систем пожежогасіння, вентиляції, а також сцени», – додав Гаряга.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про план стратегічного розвитку Бучанської ОТГ.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *