У Києві запустять систему розпізнавання осіб на камерах відеоспостереження

У Києві запустять систему розпізнавання осіб на камерах відеоспостереження

В системі відеоспостереження Києва «Безпечне місто» запустили модуль розпізнавання осіб для швидкого пошуку зловмисників

Київське комунальне підприємство «Інформатика» повідомило про запуск системи розпізнавання осіб в мережі камер столичної системи «Безпечне місто». Система розроблена з метою полегшення роботи поліції та пришвидшення пошуку зловмисників. Планується, що така система буде актуальною для навчальних закладів, метрополітену, лікарень тощо.

За словами представників компанії, яка є адміністратором столичної системи відеоспостереження «Безпечне місто», нова розробка зможе аналізувати базу даних, до того ж швидко, та знаходити потрібну людину за допомогою отриманого з камер фоторобота зображення.

У КП «Інформатика» також відзначили, що обладнання встановлене в публічних місцях серед великого скупчення людей. Це важливо, адже система не порушує права громадян. Зрозуміло, що у такому контексті фільмування отримати дозвіл на обробку персональних даних від усіх, хто потрапляє під нагляд, неможливо. Отриману інформацію матимуть право використовувати поліцейські та три адміністратори системи (з якими підписано договір про нерозголошення) виключно для підвищення безпеки киян.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *