Талановиті діти Васильківщини та Обухівщини побували на головному різдвяному святі країни

Талановиті діти Васильківщини та Обухівщини побували на головному різдвяному святі країни

Понад сто дітей з двох районів, Обухівського та Васильківського, відвідали захоплюючу новорічну виставу за підтримки Благодійного фонду Ігоря Кононенка.

Дітей очікували неймовірні емоції, адже свято розпочалося задовго до самої вистави, яка називається «Академія бешкетників». Кожен з гостей свята міг відчути себе не просто глядачем, а стати учасником подій.

Вікторія Іщенко, заступник начальника управління соціального захисту населення Обухівського району, вважає, що такі події важливі для успішного виховання:

«Діти обов’язково мають відчувати казку. Адже Новий рік, Різдво – особливий час. І кожна дитина з нетерпінням чекала на цю подію. Ми привезли дітей від п’яти років до підліткового віку. І, знаєте, діти вірять у казку в будь-якому віці».

Не обійшлося і без пригод. У групи, яку супроводжувала заступник Васильківської НВК 4 Світлана Кондратовець, «заглох» автобус. Та організатори швидко зорієнтувалися, і діти встигли на спектакль на іншому автобусі. Ця невелика перепона стала ніби частиною пригоди, омріяного дива.

Благодійний фонд Ігоря Кононенка надав можливість потрапити у казку тим, хто багато працює над саморозвитком. Відмінники, переможці олімпіад, юні спортсмени, танцюристи та співаки Васильківщини та Обухівщини стали гостями головної новорічної вистави.

«Це талановиті дітки, які розвиваються, проявляють креативність, тому їх і запросили на це свято, – зазначила представник управління освіти Обухівської міськради Людмила Глушко. – Коли діти зайшли, їх на вході зустріли цікаві персонажі, їм хотілося швидше поринути у казкову атмосферу, долучитися до ігрових програм».

«Академія бешкетників» – весела, насичена подіями новорічна вистава, яка у казковій формі розповідає про сучасних дітей. Попри легкість спектаклю, він має глибокий сенс. Адже головна героїня казки Антипія всіляко хоче зашкодити святкуванню Різдва, загасивши Різдвяну зірку. Та виявляється, що боротися треба не проти, а за неї. Необхідно докласти якнайбільше зусиль, щоб наповнити серце найбільшої бешкетниці добром і любов’ю.

У спектаклі звучать твори сучасних українських зірок: Тіни Кароль, ТНМК, KAZKA та інших.

«У дітей позитивні емоції просто зашкалюють», – поділилася враженнями заступник директора Гребінківської гімназії Олена Токар.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *