Столична молодь долучається до Глобального кліматичного страйку

Столична молодь долучається до Глобального кліматичного страйку

Сьогодні, 15 березня, у Києві активна молодь долучиться до Глобального кліматичного страйку

Про це йдеться на сторінці події в мережі Facebook. Об 11:00 на Хрещатику, 30 розпочнеться страйк, метою якого є наше майбутнє. Відомо, що по всьому світі молодь виходить на цей страйк з надією звернути увагу на екологічні та кліматичні проблеми.

Найактивніші кажуть, що прогнози у нас кепські, адже за розрахунками, якщо не почати щось робити вже зараз, до 2100 року залишаться без житла майже 80 тисяч українців на землях біля Чорного моря, адже воно поступово підніматиметься.

Організатори цієї акції закликають уряд проводити доволі активну кліматичну політику, що буде відповідати чинній Паризькій кліматичній угоді. Головна мета у тому, щоб усіма силами зупиняти глобальне потепління. Український внесок активісти вбачають у скороченні викидів парникових газів, а також у відмові від вугільної промисловості та подальшого будівництва АЕС.

У світі закликають підтримати перехід на використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) вже до 2050 року, а в Україні наголошують, що ми маємо для цього всі можливості.

Довідка: Глобальний кліматичний страйк розпочався трохи більше року тому, влітку 2018-го, але вже набув підтримки на всіх континентах. Започаткувала рух Грета Тундберг.


Раніше «Столичний регіон» писав про нагородження стейкхолдерів «зелених змін», що проходило у Києві.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *