Нові можливості вивчення англійської на Васильківщині

Нові можливості вивчення англійської на Васильківщині

Крок за кроком загальноосвітні школи Київщини стають більш сучасними та пристосованими до світу інформаційних технологій, який діти опановують швидше, ніж дорослі. В наші дні комп’ютером та доступом до інтернету вже нікого не здивуєш, проте оснащення деяких шкіл, особливо в селах, залишає бажати кращого.

Ще на початку 2018 року батьки та вчителі сіл Плесецьке та Гребінки на Київщині, якою опікується народний депутат Ігор Кононенко, звернулись з проханням допомогти облаштувати сучасні лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов.

Під час робочої поїздки по округу Ігор Кононенко відвідав сільські школи.

Здавалось, що тільки в березні Васильківська рада виділила з районного бюджету кошти на облаштування новеньких лінгафонних кабінетів, як вже сьогодні діти там успішно навчаються. Це, за словами учнів, наче цифрова мовна лабораторія: сучасні парти та комп’ютери, проектор і звукові пристрої – Плесецьку загальноосвітню школу не впізнати.

«Знаєте, коли я навчався в школі, у нас такого не було, сказав Кононенко старшокласникам. – Нове сучасне обладнання надасть вам додаткові можливості вивчати англійську, бо зараз більшість інформації в інтернеті і саме англійською. Розвиватися та рости без володіння нею неможливо».

Віднедавна сучасний лінгафонний кабінет є і у Гребінківській загальноосвітній школі – народний депутат на власні очі побачив, як проходить урок англійської разом з керівництвом школи і села.

Запитавши в учнів англійською «як справи?» та наголосивши на важливості вивчення іноземних мов, Ігор Кононенко пообіцяв не згортати підтримку школи, бо за молоддю з хорошою освітою – майбутнє країни.

«Необхідність знання англійської обґрунтоване ще й тим, що це – мова світового спілкування. Без знання англійської дуже складно, особливо під час поїздок за кордон. Але найголовніше, що знання мови дає додаткові можливості для успішного старту в житті», – англійською сказав Кононенко, і школярі з ним погодилися.

До слова, новий лінгафонний кабінет не єдині позитивні зміни у школі. Відремонтовано перехід між шкільними приміщеннями. На кінцевій стадії – ремонт великої актової зали на другому поверсі, бо саме тут проходять найважливіші для громади селища події: від зборів, до концертів. Ну і найголовніше, що саме Гребінківська школа одна з небагатьох на Київщині, де впроваджуються новітні освітні технології STEM (скорочено від – «наука, технологія, інженерія, математика»). Простіше кажучи, це спеціальна освітня програма, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого водночас. Саме в цій школі обладнали спеціальну надсучасну лабораторію, де діти можуть спробувати себе в конструкторській чи навіть винахідницькій діяльності. Побудувати міст, свою міні-оселю, невеличке місто чи навіть робота – все це тепер реальність в лабораторії Гребінківської школи.

«Реформа освіти – це, в першу чергу, ставлення вчителя до учнів. Я буваю у багатьох школах Київщини, особливу увагу приділяю сільським шкільним та дошкільним закладам. Приємно вражає, як люди вболівають за свою справу. Ось і директори та педколективи Плесецької та Гребінківської шкіл випромінюють позитив, відкритість та щирість. Стосунки у шкільних «родинах» побудовані на взаємній повазі. У такій атмосфері діти отримують задоволення від навчання. Допомагати таким школам – це велика радість», – зазначив Ігор Кононенко, підсумовуючи відвідини освітніх закладів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *