На Володарщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

На Володарщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У селищі Володарка (Володарський район, Київщина) 18 травня пройшов мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій.

У заході взяли участь: керівництво району, працівники райдержадміністрації, районної та селищної рад, представники політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь. Перед присутніми виступив голова Володарського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Д.Т. Беркоша. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій та вшанували пам’ять жертв політичних репресій хвилиною мовчання. Благочинний Володарського району УПЦ КП Богдан Долинський провів поминальну панахиду.

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років. Потім, згідно з Указом Президента України № 1181/2000 від 31-го жовтня 2000-го року, цей пам’ятний День був перейменований і став називатися «День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій». Він відзначається щороку у третю неділю травня.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *