На Васильківщині пройшла апаратна нарада

На Васильківщині пройшла апаратна нарада

На Васильківщині (Київська область) сьогодні, 29 жовтня, пройшла апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів РДА.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальні мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Під час наради було розглянуто такі нагальні питання:

Новий керівник відділу спорту Григорій Федченко повідомив про підсумки Спартакіади серед сільських та селищних рад, що відбулась у смт Калинівка 27 жовтня. Серед 5 команд, що взяли участь у змаганнях, перемогу вибороли спортсмени Гребінківської селищної ради.

Рівень підписання декларацій з лікарями на Васильківщині вищий, ніж в середньому по Київщині (56%), та в цілому по Україні (48%). У Васильківському районі цей показник складає 57, 3% – про це повідомив представник Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Учасникам наради також було представлено нового очільника відділу освіти Васильківської РДА. Ним став Алексій Сукенников, який поки що знаходитиметься у статусі виконуючого обов’язки.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *