На Васильківщині підбили підсумки минулого року

На Васильківщині підбили підсумки минулого року

Голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець підбив підсумки минулого, 2018 року.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі. Чималі зміни відбулися у галузі освіти. Зокрема, впродовж 2018 року на Васильківщині втілювали принципи Нового Освітнього Простору.

Проект «Вчительська кімната» було реалізовано у 4 НВК Васильківського району: Путрівському, Гребенківському, Калинівському та Ковалівській гімназії. Крім того, закуплено 5 лінгафонних кабінетів, зроблено сучасний ремонт у їдальні та облаштовано радіорубку у Калинівському НВК.

На базі Путрівського НВК було відкрито інклюзивно-ресурсний центр Васильківщини та  розпочато будівництво Парку відпочинку з елементами інклюзії.

За словами Одинця, на Васильківщини  продвожували реформувати галузь охорони здоров’я.

Торік у Васильківській центральній лікарні  було впроваджено електронну систему Helsi, придбано рентгенівський діагностичний комплекс, проведено капітальний ремонт приміщень поліклініки та акушерського відділення Васильківської ЦРЛ.

Крім того, було виготовлено проектно-кошторисну документацію з переоснащення приміщення міжлікарняної аптеки під службове житло, а також під реконструкцію частини колишнього господарчого корпусу під протитуберкульозний кабінет та аптеку.

 «Всі ці зміни були втілені спільно з депутатським корпусом Васильківської районної ради, завдячуючи значним субвенціям з Держбюджету за сприяння депутата Верховної Ради України, керівника обласної партійної організації БПП – “Солідарність” – Ігоря Кононенка», – підкреслив голова Васильківської РДА.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *