Київ представить в Канаді проект льодової арени

Київ представить в Канаді проект льодової арени

Україна у липні 2019 року візьме участь в Конференції з підтримки реформ, яка пройде в Канаді, та представить на ній державний інвестиційний проект будівництва льодової арени в Києві вартістю 1,68 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Уявити льодову арену та роздивитися всі особливості проекту на конференції запропонував перший віце-прем’єр та голова Мінекономрозвитку Степан Кубів. Така пропозиція пролунала у ході засідання міжвідомчої комісії з питань Держінвестпроекту. Комісія підтримала його ініціативу про виділення вже зараз, а не в липні, як було заплановано раніше, перше бюджетне фінансування проекту. Гроші сприятимуть тому, що розпочнеться розробка необхідної проектної документації для того. аби встигнути підготувати якісну презентацію проекту до конференції в Торонто.

Відомо, що виконавцем проекту є державне підприємство «ЦУТБ “Льодовий стадіон”», його реалізацію заплановано на 2019-2021 роки, з яких у 2019 році заплановано виділити 5 млн грн.

Довідка: будівництво льодової арени влада Києва запланувала ще у 2018 році. Багатофункціональний спортивний комплекс, який також обладнають басейнами, буде розташований в Дарницькому районі столиці на вулиці Тростянецькій, 60, а саме на території парку Партизанської слави.

На той момент голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков заявляв, що в 2019-2021 роках на будівництво спорткомплексу планується виділити близько 3,3 млрд грн. З них 2,8 млрд будуть перераховані з міського бюджету, а 500 млн грн. – це кошти інвесторів.


«Столичний регіон» також розповідав про інноваційне відділення «Нової Пошти» у Києві.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *