Ірпінь долучився до ініціативи ЄС з гендерної рівності у громадах

Ірпінь долучився до ініціативи ЄС з гендерної рівності у громадах

Депутати Ірпінської міської ради підтримали рішення стати підписантом ініціативи ЄС – «Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад».

Амбітний проект, започаткований Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) з розроблення портрету віртуального міста, в якому ґендерна рівність уявно була б повністю досягнута.

Ірпінь стало одним із перших учасників цієї програми серед інших міст України, хоча ініціатива в ЄС діє ще з 2004 року. Органи місцевого самоврядування, що долучаються до її підписання, публічно визнають свою відданість ідеям рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. В період впровадження реформи децентралізації, важливим фактором стає спроможність місцевих органів самоврядування до саморегулювання суспільних відносин на місцевому рівні.

«Ірпінь – це місто європейського зразка, і не тільки благоустроєм і темпами розвитку. Ірпінь гендерно чутливе місто, де 60% керівного складу самоврядування складають саме жінки. А в депутатському складі міської ради – 20% жінок. Тому приєднання до Ініціативи ЄС – «Хартії рівності» було для нас знаковим. Разом із депутатом Житомирської ради Іриною Ярмоленко та іншими учасницями Європейської асамблеї жінок-депутатів ми будемо рухати методологію “рівності” у міста й надалі», – прокоментувала подію секретар ІМР Анастасія Попсуй на своїй сторінці у Facebook.

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *