Березань: місцева влада опікується людьми з особливими потребами

Березань: місцева влада опікується людьми з особливими потребами

У місті Березань  (Київська область) тривають роботи з переобладнання Центру денного догляду для дітей з інвалідністю на комплексний реабілітаційний Центр.

Це стане суттєвим полегшенням для 1040 людей з особливими потребами (у тому числі 74 дітей), що перебувають на обліку в Управлінні соцзахисту населення та праці виконкому Березанської міськради. Відкриття Центру реабілітації заплановано на 19 грудня поточного року.

У Березані працює об’єднання людей з особливими потребами «Надія», яке підказує місцевій владі, у чому є нагальна потреба. Наприклад, проект реабілітаційного Центру виник через те, що послугами відділення денного догляду користувалась лише 1 доросла та 10 дітей з інвалідністю, хоча потреба у цьому була у набагато більшої кількості мешканців м.Березань.

Батьки дітей з особливими потребами, а також дорослі особи з інвалідністю змогли поспілкуватися з міським головою Березані Володимиром Тимченко, директором Департаменту соцзахисту населення КОДА Ігорем Мещаном, депутатом облради Олександром Павленко, та поставити їм особисті питання.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *