Які лікарні Києва відремонтують за 18 мільйонів гривень

Які лікарні Києва відремонтують за 18 мільйонів гривень

У столиці виділили 18 мільйонів на ремонтні роботи медустанов. 

На поточний ремонт міської лікарні №17 виділено майже 7,5 мільйона гривень (пров. Лабораторний, 20). На ці гроші відремонтують підлогу, стіни, стелі, замінять вікна та двері. Також відремонтують два ганку, проведуть роботи на сходових прольотах. Разом з тим відремонтують водогін, каналізацію, опалення.

Продовжують ремонтувати і Олександрівську лікарню. На черзі корпус №7: там замінять систему вентиляції та кондиціонування. Це обійдеться місту більш ніж в 3,3 мільйона гривень. Відремонтують також медико-санітарний центр первинної допомоги №1 в Дніпровському районі. На кілька приміщень виділено 2,6 мільйона. На ці гроші відремонтують стіни, стелі й підлоги, замінять освітлення та відремонтують вентиляцію. Роботи проводитимуть на першому поверсі.

У міській лікарні №2 заплановали ремонт терапевтичного корпусу. Місто виділяє півтора мільйона на розробку плану робіт. У цій лікарні хочуть утеплити корпус, замінити вікна на металопластикові, двері, відремонтувати дах і вентиляцію. Також відремонтують інженерні мережі. У корпусі проведуть відеоспостереження. На вулиці замінять асфальт, бордюр, паркан і освітлення.


Раніше «Столичний регіон» писав про оновлення центрального пляжу у Білій Церкві.

Один Коментар
  1. Информация к размышлению:
    17 июля в Киеве открыли реконструированную лестницу, соединяющую Пейзажную аллею с Подолом. Стоимость 200-метровой конструкции – 15 миллионов гривен. При этом на обустройство прилегающей территории потратили 89,3 миллиона гривен. Об этом сообщил заместитель председателя КГГА Александр Спасибко.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *