Українка оголосила конкурс на кращу енергоефективну програму

Українка оголосила конкурс на кращу енергоефективну програму

Місто Українка (Обухівський район, Київська область) починає прийняття заявок на кращий енергозаощаджувальний захід для житлових багатоповерхівок.

Міська програма з енергозаощадження буде впроваджуватися в Українці протягом 2018-2020 років. Для участі у відкритому конкурсі потрібно заповнити та подати заявку, бланк якої в електронному вигляді можна завантажити на сайті міської ради. Також потрібно надати протокол загальних зборів співвласників будинку, де будуть реалізовані енергозбережні заходи.

Проекти на участь у міській програмі «Реалізація енергоефективних заходів у житлових багатоквартирних будинках міста Українка на 2018-2020 роки» прийматимуться з 1 червня по 31 липня поточного року. Запропоновані заявки можуть мати відношення до:

– теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

– заміни вікон та дверей на енергозбережні в місцях загального користування та в допоміжних приміщеннях;

– термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;

– встановлення або реконструкції індивідуального теплового пункту у будинку із системою погодозалежного регулювання подачі теплоносія у системі опалення;

– модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп) та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітленості в місцях загального користування;

– встановлення або заміни будинкових приладів обліку теплової та електричної енергії.

Бланк пропозиції на участь у міському конкурсі також можна отримати у паперовому вигляді. Для цього потрібно звернутись до адміністратора виконавчого комітету Української міської ради.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *