Станції сортування сміття в Києві підвищать розцінки

Станції сортування сміття в Києві підвищать розцінки

Організація «Україна без сміття», яка створила можливість для жителів Києва сортувати сміття, зіткнулася з цілком очікуваними проблемами, зокрема з дуже великим напливом клієнтів.

За словами організаторів, така ситуація була прогнозованою, оскільки все більше жителів Києва дізнаються про існування «України без сміття». Однак крім радості, така ситуація приносить і чимало проблем, пов’язаних в першу чергу з тим, що співробітники банально не встигають сортувати сміття. що приносять.

Саме тому засновникам компанії довелося вперше за рік існування призупинити роботу сортувальних станцій. Також варто розуміти, що компанії доводиться повністю самостійно платити податки та зарплатню робітникам, платити за оренду станцій та складів, за бензин та й взагалі за утримання автомобілів і це ще не весь список витрат.

Все це призвело до вирішення керівників компанії дещо змінити нововведень, які повинні допомогти компанії в роботі:

  • так звані «шуршики» (упаковки від круп та макаронів) більше не приймаються на переробку. За словами представників «України без сміття», це пов’язано не тільки з відсутністю місць, а й з тим, що при їх сортуванні близько третини змісту становлять пластики інших типів, непридатні для переробки. Тепер «шуршики» можна здати тільки на спалювання;
  • вартість пакету для спалювання тепер становитиме 100 гривень (за великий на 120 літрів) і 50 гривень (за маленький до 120 літрів);
  • періодично станції все ж будуть закриватися, це дозволить досортирувати та розвантажити сміття. Щоб не витратити час даремно, організатори радять регулярно перевіряти графік роботи станцій.
    Вартість послуги «досортування» тепер буде становити 200 гривень за великий пакет та 100 гривень за будь-який більш маленький пакет;
  • приїжджати на станцію потрібно буде не пізніше, ніж за півгодини до закриття (19:30 в будні і 15:30 у вихідні). Після цього часу ви автоматично будете доплачувати за послугу «досортування» та за самі пакети.

Організатори компанії закликають з розумінням поставитися до цих нововведень. Таке підвищення цін дозволить команді проекту придбати другу вантажівку.


«Столичний регіон» також розповідав про миття столичних доріг з шампунем.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *