На Васильківщині контролюватимуть вагу вантажівок

На Васильківщині контролюватимуть вагу вантажівок

На одній із найбільш проблемних ділянок шляху Дзвінкове – Кожухівка (Васильківський район, Київська область) почав діяти габаритно – ваговий контроль великовантажівок.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Інспекторами Укртрансбезпеки з’явились тут на вимогу місцевої влади. Торік цю ділянку дороги було відремонтовано. А однією із основних причин, через яку вона постійно руйнується – перевантаження автівок з “Плисецького гранітного кар’єру”, які  вивозять граніт та щебінь.

Станом на 12.00 13 березня  тут було зупинено понад 7 важковагових автомобілів. Деяким водіям були виписані штрафи за перевищення вагових лімітів по відповідній формулі.

«Перевіркам підлягають абсолютно усі транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення вантажів: як малого, так і середнього та великого бізнесу, як приватних так і державних підприємств, тому жодних винятків під час контролю немає», – підкреслив голова Васильківської РДА.


Раніше «Столичний регіон» писав, як зберегти відремонтовані дороги.

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *