Київщина переходить на альтернативні види палива

Київщина переходить на альтернативні види палива

У місті Богуслав (Київщина) розпочала роботу електростанція, що генерує енергію  з  сонячного світла.

Потужність нової станції, яка розташована на площі майже 24 гектари  – 16 мегават. Для транспортування сгенерованої від сонця енергії буде побудовано підстанцію та повітряні лінії. Альтернативне джерело енергії має скоротити викиди СО2 у повітря на рівні 14,5 тисяч тонн. Компанія-будівник Sun Green Energy повідомила, що процес запуску в експлуатацію відбуватиметься у декілька етапів.

Ще одна станція, яка генеруватиме електрику з альтернативних видів палива, буде побудована у Славутичі. Її потужність становитиме майже 13 мВт електрики та 29 мВт тепла, а працюватиме вона на відходах деревини. Крім поліпшення стану довкілля це дозволить скоротити вартість тепла для населення.

Повністю відмовитися від газу та перейти та відновлювальні види палива – складова енергетичної стратегії міської ради Славутича. У місті з 2017 року вже працює котельня на твердому паливі, яка забезпечує третину потреб міста у теплі та гарячій воді. Завдяки цьому за останній опалювальний сезон вдалось заощадити 4,5 млн кубів газу.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *