Ірпінчани братимуть участь у міжнародному соцпроекті

Ірпінчани братимуть участь у міжнародному соцпроекті

«Соціальна робота у порівнянні» – так називається міжнародний проект, в якому братимуть участь педагоги, дефектологи та логопеди з міста Ірпінь (Київська область).

Перша частина проекту відбудеться у квітні у м. Кельн, друга – восени у Києві. Проект реалізується завдяки грантовій підтримці німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Виграти цей грант ірпінчанам допоміг Інститут Людини Київського університету ім. Б. Грінченка. Керівниками проекту з німецької сторони стануть викладачі факультету людинознавства Університету м. Кельн, з української сторони – радник з міжнародного співробітництва – Оксана Сулима та заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка – Роман Павлюк.

«Під час проекту учасники дізнаються про соціальне життя, соціальну безпеку та добробут обох країн, ознайомляться з особливістю підготовки і роботи соціальних працівників і педагогів в університетах України та Німеччини, відвідають соціальні заклади для людей з особливими потребами, обговорять основні стратегії подолання соціальних проблем у рамках міжнародного круглого столу», – зазначила в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *