Зустріч між Зеленським та Трампом у вересні мала велике значення: які питання були на порядку денному?

Декілька аспектів Плану перемоги, що обговорювалися, були спрямовані безпосередньо на Трампа.

Дональда Трампа, який стає 47-м президентом США, може зацікавити План перемоги, що глава України Володимир Зеленський представив раніше.

Про це у коментарі YouTube-каналу РБК-Україна заявила нардепка Євгенія Кравчук.

Вона згадала про зустріч Зеленського з Трампом, яка відбулася у вересні, підкресливши її значущість.

Тоді Трамп заявив, що між Росією та Україною необхідно встановити справедливий мир.

"Не менш істотно, що серед цих п’яти пунктів перемоги, варто відзначити, що існували кілька аспектів, спрямованих на республіканців і Трампа", - підкреслила депутат.

Народна депутатка запевнила, що в одному з пунктів Плану перемоги йдеться про заміну американських військових у Європі на українців після завершення повномасштабної війни. І він, за її словами, "точно зацікавив Трампа".

"Це, до речі, співпадає з висловлюваннями Трампа про те, що слід зменшити присутність своїх військ, аби вони залишалися на базах в Європі," - зазначила Кравчук.

Щодо другого пункту, то там йдеться про корисні копалини, які має Україна, зокрема літій. І якщо Росія захопить українські території, то Китай отримає доступ до них. А в оточенні Трампа вважають КНР "найбільшим ворогом" для США.

Кравчук переконаний, що республіканці "досить ясно сприймуть" цей практичний довід.

"Саме тому ми були готові співпрацювати з будь-якою адміністрацією. Обсяг робіт безумовно не зменшиться, а, вірогідно, зросте. Крім того, очевидно, що Україні необхідно нарощувати власне виробництво зброї та зменшувати залежність від зовнішніх постачань", - зазначила Кравчук.

Варто зазначити, що, за інформацією народної депутатки, Київ планує використати кредит у розмірі 50 мільярдів доларів, отриманий від країн G7, для розвитку власного виробництва зброї.

Раніше Європейська комісія підкреслила, що Україна успішно реалізувала всі заплановані дії, які були вказані у звіті комісії 2022 року. Таким чином, обговорення щодо можливого вступу до Європейського Союзу можуть розпочатися у 2025 році.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.