Зеленський рішуче висловився щодо "вихідного" дня в парламенті.
Українцям слід усвідомлювати, що "друг" Путін і надалі намагатиметься нас лякати.
У пʼятницю, 22 листопада, президент України Володимир Зеленський заявив, що всі протоколи безпеки на російські удари та інформацію про загрози такі, як раніше. І коли немає повітряної тривоги то всі мають працювати.
Цю інформацію президент озвучив у своєму зверненні до народу України. Він підкреслив, що при появі сигналу повітряної тривоги необхідно вжити заходів, щоб убезпечити себе та знайти укриття. Незалежно від рівня ракетної загрози з боку Росії, ставитися до неї легковажно не можна.
"Говорячи про наше реагування в Україні на ці російські атаки та численні повідомлення про загрози, варто зазначити, що сьогодні ми відзначаємо 1003-й день війни. Протоколи безпеки залишаються незмінними. При сигналі повітряної тривоги необхідно швидко реагувати, дбати про власну безпеку та йти в укриття. Незалежно від характеру російської ракетної загрози, її не можна ігнорувати," -- зазначив Зеленський.
Він зазначив, що в умовах відсутності повітряної тривоги, державні структури, підприємства та посольства повинні функціонувати в звичайному режимі. Важливо сприймати інформацію, зокрема, від розвідувальних служб, не як сигнал для відпочинку, а як дані для дії.
"Це стосується всіх рівнів - від Верховної Ради України до різних органів влади та управління на місцевому рівні. Коли звучить сирена – йдемо в укриття. А в часи, коли тихо – продовжуємо працювати та виконувати свої обов'язки. У війні інакше й бути не може," – зазначив він.
Він зазначив, що українці повинні усвідомлювати, що "товарищ" Путін продовжуватиме нас лякати. Як підкреслив президент, саме на цьому він і збудував свою владу.
"Необхідно вміти адекватно реагувати та вжити всіх заходів, щоб ця війна залишалася на території Росії, аби там усвідомили, що таке насправді війна," — підкреслив він.
Нагадуємо, що за день до цього українські депутати вирішили скасувати засідання Верховної Ради через ймовірність російського нападу. Напередодні американське посольство попередило депутатів про можливу небезпеку обстрілу урядового кварталу. Окрім того, у Києві зменшили кількість працівників у Кабінеті Міністрів, Офісі Президента та інших державних установ через загрозу застосування Росією міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) по Верховній Раді.