Зеленський запросив Рубіо відвідати Україну, яку "відкинули на ціле століття".

Президент підкреслив, що американському урядовцю слід особисто ознайомитися з обставинами в країні, перш ніж висловлювати подібні думки.

Президент Володимир Зеленський висловив запрошення держсекретарю США Марко Рубіо відвідати Україну, щоб ознайомитися з наслідками злочинних дій Росії.

Зеленський висловився з цього приводу під час інтерв'ю з агентством Associated Press, реагуючи на коментар американського посадовця, який зазначив, що війна відкидає Україну на століття назад.

"Рубіо має відвідати Україну в першу чергу, щоб з'ясувати наслідки російської агресії. Проте також важливо, щоб він оцінив досягнення українського народу та їхні зусилля щодо забезпечення безпеки не лише в Україні, а й у світі. Як я вже згадував, він повинен просто поспілкуватися з цими людьми," - зазначив Зеленський.

Згідно з інформацією, наданою УНІАН, державний секретар США Марко Рубіо висловив думку, що війна та значна еміграція населення ставлять під загрозу майбутнє України.

"Україна опинилася в ситуації, що нагадує минуле століття, і її перспективи викликають занепокоєння через мільйони громадян, які залишили країну", - підкреслив Рубіо.

Він також звинуватив адміністрацію попереднього президента США Джо Байдена у тому, що вона ввела Київ в оману, переконуючи, що Україна зможе "повернутися до того, якою вона була у 2012 чи 2014 році - до того, як росіяни забрали собі Крим".

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.