"Укрзалізниця" стартує з імпортом електричної енергії.
"Укрзалізниця" починає імпорт електричної енергії, і цього зимового сезону компанія планує імпортувати приблизно 50% від всього обсягу споживання електроенергії.
Цю інформацію передала прес-служба "Укрзалізниці".
"Щоб розвантажити українську енергосистему, Укрзалізниця за дорученням Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці розпочинає імпорт електроенергії", - говориться у повідомленні.
Цієї зими компанія планує імпортувати приблизно половину електроенергії від загального обсягу споживання, повідомила УП у Телеграмі.
Залізничники продовжують допомагати країні триматися й відновлюватися після масованих ворожих обстрілів, говориться у повідомленні.
Згідно з інформацією Укрзалізниці, кожного дня у Києві працює більш ніж 40 аварійних команд, які докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше відновити теплопостачання для українців та усунути наслідки атак на важливі об'єкти інфраструктури.
Ці залізничники представляють різні куточки України, і деякі з них у 2006 році вже займалися відновленням тепломереж у Алчевську.
Напоминаем:
Нещодавно Денис Шмигаль, перший віцепрем'єр та міністр енергетики, підкреслив, що державні підприємства, зокрема АТ "Укрзалізниця" та НАК "Нафтогаз", повинні невідкладно організувати закупівлю імпортованої електроенергії для осінньо-зимового сезону 2025/26 років.
У січні 2026 року загальна потужність міждержавних ліній для імпорту електрики з держав Європейського Союзу в об'єднаний блок Україна-Молдова досягла 2450 МВт.
Також повідомлялося, що "Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях, щоб зберегти ліквідність. У компанії в пріоритеті безперебійність залізничних перевезень та виплата зарплат залізничникам.