Україна має намір спільно з Японією займатися виробництвом дронів: Сибіга поділився деталями.

Згідно з інформацією, наданою РБК-Україна, цю заяву зробив міністр закордонних справ Андрій Сибіга під час інтерв'ю для Kyodo News.

Сибіга зауважив, що зараз Україна має досвід, який вона отримала під час війни з країною-агресором Росією, і тому співпраця між Києвом і Токіо може бути взаємовигідною.

"На даний момент ми займаємо провідні позиції у глобальному виробництві безпілотників... Ми відкриті до обміну досвідом з Японією та готові до співпраці, зокрема в галузі створення дронів," - підкреслив міністр.

Посилаючись на суворі обмеження Японії щодо передачі озброєнь, закріплені в її Конституції, Сибіга зауважив, що співпраця у сфері дронів може охоплювати широкий спектр - від аграрного призначення до розвідувальних технологій.

Слід зазначити, що Японія продовжує дотримуватись своєї пацифістської стратегії. Експорт озброєнь залишається під суворим наглядом, про що неодноразово говорив міністр оборони Мінору Кіхара.

Проте в минулому році Японія змінила свої правила щодо експорту озброєнь, що дозволяє їй продавати винищувачі іншим країнам. Однак продаж цих літаків заборонено для держав, які беруть участь у збройних конфліктах.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.