Мерц заявив, що конфлікт між Трампом і Зеленським був заздалегідь продуманий.

Він підкреслив, що це стало природним наслідком серії подій, організованих командою Трампа.

Конфлікт між президентами України та США, Володимиром Зеленським і Дональдом Трампом, що виник під час їхньої зустрічі у Білому домі, міг бути свідомо спровокований представниками американської сторони.

Таку точку зору озвучив майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, повідомляє видання Bild. "Я вважаю, що реакція під час зустрічі в Овальному кабінеті не була спонтанною відповіддю на слова Зеленського, а, безумовно, стала наслідком ескалації. Я був дещо вражений тоном бесіди - вона не принесла жодних результатів," - зазначив Мерц.

Він підкреслив, що стиль спілкування під час зустрічі з Зеленським гармонійно відображає загальний курс нової американської адміністрації.

"На думку Мерца, те, що ми спостерігали у Вашингтоні, демонструє певну логіку в ряді подій, що відбулися за останні кілька тижнів, включаючи участь американської делегації в конференції з безпеки в Мюнхені."

Сьогодні колишній президент Польщі Лех Валенса висловив критику на адресу Дональда Трампа. Він надіслав листа, в якому зазначив: "Ми з жахом спостерігали за вашою бесідою з президентом України Володимиром Зеленським. Ваше сподівання, що Україна повинна бути вдячною за фінансову допомогу США у її боротьбі з Росією, є неприйнятним. Подяка належить відважним українським солдатам, які віддають своє життя за захист цінностей вільного світу". Ця заява стала однією з найрізкіших критик політики Трампа щодо України.

Інші публікації

У тренді

stolychnonews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на stolychno.news

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на stolychno.news

© Stolychno.News. All Rights Reserved.